Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

Про надання пільги по орендній платі за оренду об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району фізичній особі – підприємцю Смірнову О.С.

09-03-2010 11:09

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
(двадцять друга сесія п’ятого скликання)
Рішення

від 26 лютого 2010 року
м.Чернігів

Про надання пільги по орендній платі за
оренду об’єкта спільної власності територіальних
громад сіл, селищ Чернігівського району
фізичній особі – підприємцю Смірнову О.С.

Розглянувши звернення Чернігівської центральної районної лікарні від 30 грудня 2009 року №2213 , враховуючи рекомендації постійної комісії з питань комунальної власності, будівництва, транспорту та зв’язку від 20 січня 2010 року щодо надання пільги по орендній платі за користування орендованим напівпідвальним приміщенням, розташованим в будівлі поліклініки Центральної районної лікарні, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до пункту 6.1 та розділу 13 Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл та селищ Чернігівського району, затвердженої рішенням районної ради від 29 жовтня 2008 року , районна рада
в и р і ш и л а:

1. Надати пільгу по орендній платі фізичній особі - підприємцю Смірнову Олександру Станіславовичу за оренду напівпідвального приміщення загальною площею 236,53 м2 в будівлі поліклініки Чернігівської центральної районної лікарні за адресою м.Чернігів, вул. Шевченка, 114, яке перебуває у спільній власності територіальних громад сіл та селищ Чернігівського району і використовується як їдальня, зменшивши орендну ставку на 35 відсотків.

2. Надати вищевказану пільгу з дати звернення орендаря, тобто з 29 грудня 2009 року по 28 грудня 2010 року.

3. Головному лікарю Чернігівської центральної районної лікарні укласти з фізичною особою - підприємцем Смірновим О.С. відповідну додаткову угоду до договору оренди № 70 від 1 грудня 2009 року

4. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію з питань комунальної власності, будівництва, транспорту та зв’язку та відділ комунального майна виконавчого апарату районної ради.

Голова районної ради   Ф.М. Носенок

Останні новини

Анонси


 

 

Погода