back

Про затвердження районної Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради на 2017 рік.

22 грудня 2016

Рішення

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(десята сесія сьомого скликання)


22 грудня 2016 року
м.Чернігів

Про затвердження районної Програми
фінансового забезпечення нагородження
відзнаками Чернігівської районної
державної адміністрації та Чернігівської
районної ради Чернігівської області на 2017 рік

З метою забезпечення фінансування заходів щодо нагородження відзнаками Чернігівської районної державної адміністрації та Чернігівської районної ради Чернігівської області з відзначення державних, професійних свят, ювілейних дат та заохочення кращих трудових колективів, територіальних громад, працівників різних галузей господарства району, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити районну Програму фінансового забезпечення нагородження відзнаками Чернігівської районної державної адміністрації та Чернігівської районної ради Чернігівської області на 2017 рік (далі - Програма), що додається.

2. Районній державній адміністрації:

2.1. Забезпечити організаційне виконання цієї Програми.

2.2. Під час формування районного бюджету на 2017 рік передбачити кошти на реалізацію заходів Програми, виходячи з реальних фінансових можливостей бюджету.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, інвестицій та соціально-економічного розвитку.

Голова районної ради О.М. Ларченко


Результати поіменного голосування
(переглянути...)