26 серпня 2016

Німецька Служба Старших Експертів SES - фонд німецької економіки з міжнародного співробітництва - це провідна громадська організація Німеччини, яка об'єднує вийшовши на пенсію фахівців і керівних працівників, які надають консультативні послуги на громадських засадах. Починаючи з 1983 року ця некомерційна організація пропонує допомогу для самодопомоги по всьому світу, переважно в країнах, що розвиваються, і країнах з перехідною економікою, а також в самій Німеччині.

 

Засновниками SES є головні об'єднання німецької економіки: Федеральний Союз Німецької Промисловості (BDI), Федеральне Об'єднання Німецьких Союзів Роботодавців (BDA), Німецька Торгово-промислова Палата (DIHK) і Центральне Об'єднання Союзів Німецьких Ремісників (ZDH). Діяльність SES за кордоном фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ).

 

За допомогою Харківського німецького центру, який є Регіональним представником програми Німецької Служби Старших Експертів Ви можете запросити ses експерта. Це відкриває нові можливості для наших організацій, підприємств, установ по залученню німецьких фахівців в самих різних галузях в якості експертів-консультантів. Представниками програми в Харківському німецькому центрі є Дмитро Кольчик.

 

Старші експерти

Головна відмінна риса експертів SES - їх багаторічний досвід. Експерти безоплатно передають свої знання та підвищують кваліфікацію колег по професії в усьому світі. Вони володіють знаннями з більш ніж 50 галузей економіки, крім того високою соціальною компетентністю, готовністю пристосуватися до місцевих умов, і часто хорошим знанням іноземних мов. Вони не несуть витрат у зв'язку зі своєю діяльністю для SES і повністю забезпечені страховим захистом на період проведення проекту.

 

Замовник. Запросити ses експерта

Послуги SES розраховані перш за все на малі і середні підприємства, органи комунального управління, палати і економічні об'єднання, соціальні та медичні установи, а також організації, що працюють в сфері освіти і підвищення кваліфікації. Крім цього SES успішно співпрацює з іншими міжнародними організаціями з розвитку.

 

Умови реалізації проекту

У своїй роботі SES орієнтується на попит і потреби клієнта. Служба приймає заявку від замовника, перевіряє поставлені їм завдання і укладає окремі угоди з замовником і експертом. Діяльність експертів носить консультативний характер. Відповідальність за впровадження рекомендацій несе замовник. Одним з найважливіших умов роботи старших експертів є збереження прав третіх осіб на інтелектуальну власність.

 

Фінансування

Відповідно до принципів діяльності SES замовник повинен нести всі пов'язані з проектом витрати, в першу чергу витрати на місці проведення проекту. Однак, якщо замовники не можуть оплатити витрати на міжнародний переліт та адміністративні витрати SES, кошти можуть бути надані Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку BMZ.

 

Детальніше на російській мові на сайті SES: www.ses-bonn.de/ru/o-nas.html та

http://dzentrum.com.ua/biz/ses/


Контакти:
Харківський німецький центр - Deutsches Zentrum ТОВ «Німецький центр бізнесу і туризму»

Юридична адреса:

61072 Україна,

м.Харків, вул. 23 Августа, 40

Фактична адреса:

61002 Україна,

м.Харків, вул. Пушкінська, 57

Час роботи: Пн-Пт 09.00-17.00 (перерва з 13.00-14.00)

 

Тел. / Факс: (057) 755-55-95

Тел .: +38 057 345 22 95

Тел: +38 050 300 90 10

 

E-mail: [email protected]

 

E-mail: [email protected]

Internet: www.dzentrum.com.ua

Коротку презентацію програми російською мовою можна скачати тут:  

Краткая презентация программы на русском (скачать)

Анкету для участі в програмі можна скачати тут:

Анкета для участия в программе (скачать)

 

За інформацією щодо участі звертайтеся до Департаменту економічного розвитку Чернігівської облдержадміністрації за тел. (0462) 669-381 та 675-016.