Чернігівська районна Рада
Анонси
Назад

Про внесення змін і доповнень до статутів комунальних позашкільних навчальних закладів - М.-Коцюбинської школи мистецтв та Гончарівської школи мистецтв

У К Р А Ї Н А
ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
( двадцята сесія п’ятого скликання) Р І Ш Е Н Н Я

від 26 серпня 2009 р.

м. Чернігів

Про внесення змін і доповнень до

статутів комунальних позашкільних

навчальних закладів - М.-Коцюбинської

школи мистецтв та Гончарівської школи

мистецтв

З метою зміни окремих положень статутів комунальних позашкільних навчальних закладів – «Михайло-Коцюбинська школа мистецтв» Чернігівської районної ради Чернігівської області та «Гончарівська школа мистецтв» Чернігівської районної ради Чернігівської області, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада в и р і ш и л а:

1. Внести до статуту комунального позашкільного навчального закладу «Михайло-Коцюбинська школа мистецтв» Чернігівської районної ради Чернігівської області, затвердженого рішенням районної ради від 28 травня 2009 року «Про надання правового статусу юридичної особи комунальним позашкільним навчальним закладам» наступні зміни і доповнення:

- пункт 1.3. статуту викласти в такій редакції: «Засновником Михайло-Коцюбинської школи мистецтв є Чернігівська районна рада. Михайло-Коцюбинська школа мистецтв є юридичною особою, має самостійний кошторис, розрахунковий та інші рахунки в Державному казначействі України (банківських установах), круглу печатку зі своєю назвою, кутовий штамп, фірмовий бланк та інші реквізити юридичної особи. Михайло-Коцюбинська школа мистецтв є неприбутковою організацією (не має на меті отримання прибутку)»;

- абзац третій пункту 5.4. статуту викласти в такій редакції: «без доручення Засновника діяти від імені школи мистецтв, представляти її інтереси в установах, організаціях, закладах, підприємствах, незалежно від форм власності»;

- пункт 6.7. статуту викласти в такій редакції: «Ведення діловодства та звітності в закладі здійснюється в порядку, визначеному нормативно-правовими актами. Кошти місцевого бюджету на утримання закладу, плата за навчання учнів, кошти за надання платних послуг, кошти, що надходять з інших джерел, перераховуються та зберігаються на рахунках відділу культури і туризму Чернігівської райдержадміністрації. Ведення бухгалтерського обліку здійснюється через централізовану бухгалтерію відділу культури і туризму Чернігівської райдержадміністрації»;

- пункт 7.1. статуту викласти в такій редакції: «Майно школи мистецтв становлять оборотні та необоротні активи, грошові кошти, а також інші матеріальні цінності, вартість яких відображається в зведеному балансі відділу культури і туризму Чернігівської райдержадміністрації».

2. Внести до статуту комунального позашкільного навчального закладу „Гончарівська школа мистецтв” Чернігівської районної ради Чернігівської області, затвердженого рішенням районної ради від 28 травня 2009 року «Про надання правового статусу юридичної особи комунальним позашкільним навчальним закладам» наступні зміни і доповнення:

- пункт 1.3. статуту викласти в такій редакції: «Засновником Гончарівської школи мистецтв є Чернігівська районна рада. Гончарівська школа мистецтв є юридичною особою, має самостійний кошторис, розрахунковий та інші рахунки в Державному казначействі України (банківських установах), круглу печатку зі своєю назвою, кутовий штамп, фірмовий бланк та інші реквізити юридичної особи. Гончарівська школа мистецтв є неприбутковою організацією (не має на меті отримання прибутку)»;

- абзац третій пункту 5.4. статуту викласти в такій редакції: «без доручення Засновника діяти від імені школи мистецтв, представляти її інтереси в установах, організаціях, закладах, підприємствах, незалежно від форм власності»;

- пункт 6.7. статуту викласти в такій редакції: «Ведення діловодства та звітності в закладі здійснюється в порядку, визначеному нормативно-правовими актами. Кошти місцевого бюджету на утримання закладу, плата за навчання учнів, кошти за надання платних послуг, кошти, що надходять з інших джерел перераховуються та зберігаються на рахунках відділу культури і туризму Чернігівської райдержадміністрації. Ведення бухгалтерського обліку здійснюється через централізовану бухгалтерію відділу культури і туризму Чернігівської райдержадміністрації»;

- пункт 7.1. статуту викласти в такій редакції: «Майно школи мистецтв становлять оборотні та необоротні активи, грошові кошти, а також інші матеріальні цінності, вартість яких відображається в зведеному балансі відділу культури і туризму Чернігівської райдержадміністрації».

3. Директорам комунальних позашкільних навчальних закладів «Михайло -Коцюбинська школа мистецтв» Чернігівської районної ради Чернігівської області та «Гончарівська школа мистецтв» Чернігівської районної ради Чернігівської області здійснити заходи щодо державної реєстрації змін і доповнень до статутів відповідно чинного законодавства.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, релігії, засобів масової інформації та зв’язків з політичними партіями.

Голова районної ради Ф.М. Носенок

Назад

12 Листопада 2019 11:39
21 листопада 2019 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання тридцять другої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання.

11 Листопада 2019 14:37
12 листопада 2019 року о 11 - 00 годині відбудеться Урочисте відкриття КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»

05 Травня 2018 10:48
08 травня 2018 року. Районний захід з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Початок об 11.00, с.Анисів.

05 Травня 2018 10:40
08-09 травня року. Мітинги, тематичні заходи з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в населених пунктах району.

23 Квітня 2018 10:45
28 квітня 2018 року. Кубок району з футболу (згідно призначення).

23 Квітня 2018 10:41
28 квітня 2018 року. Церемонія покладання квітів до місця захоронення жителів с. Кувечичі спалених нацистськими окупантами в 1943 році. Початок о 10.00, с. Кувечичі.

23 Квітня 2018 10:41
26 квітня 2018 року. Заходи в населених пунктах району з нагоди 32-ої річниці Чорнобильської трагедії.

23 Квітня 2018 10:41
26 квітня 2018 року. Районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Початок о 10.00, с. Количівка.

23 Квітня 2018 10:39
24 квітня 2018 року. Змагання з баскетболу серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів. Початок о 10.00, с. Киїнка.

02 Квітня 2018 10:51
Протягом тижня. Заходи в населених пунктах району з нагоди Великодня.

02 Квітня 2018 10:40
05 квітня 2018 року.Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України. Початок об 11.00, велика зала, вул.Шевченка, 48, м. Чернігів.

02 Квітня 2018 10:40
03 квітня 2018 року. Прямий телефонний зв’язок Довгопол М.М. – завідувача сектору - адміністратора сектору адміністративних послуг райдержадміністрації. Час проведення: 09.00 до 10.00.