Чернігівська районна Рада
Анонси
Назад

УКРАЇНА
ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я


03 березня 2018 року м.Чернігів № 19
Про скликання двадцять першої сесії
районної ради сьомого скликання

Відповідно до пунктів 2, 4, 8, 10, 16, 17, 20, 21, 27, 28 частини 1 статті 43, частини 1 статті 49, пунктів 1, 14 частини 6 та частини 7 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та Регламенту роботи Чернігівської районної ради сьомого скликання:

1. Скликати двадцять першу сесію районної ради сьомого скликання.

Засідання Президії районної ради провести 16 березня 2018 року о 10.00 годині в малій залі адміністративного приміщення районної ради.

Засідання постійних комісій провести 12- 15 березня 2018 року в адміністративних приміщеннях районної ради (згідно графіка).

2. Пленарне засідання двадцять першої сесії районної ради провести 20 березня 2018 року о 10.00 годині у великій залі адміністративного приміщення районної ради.

3. На розгляд сесії внести наступні питання:

1. Про інформацію голови Чернігівської районної виборчої комісії.

2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку району за 2017 рік.

3. Про звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.

4. Про виконання районної програми будівництва (придбання) доступного житла на 2011-2017 роки.

5. Про хід виконання районної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2016-2020 роки у 2017 році.

6. Про внесення змін до районної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2016-2020 роки.

7. Про виконання Програми розвитку культури і туризму в Чернігівському районі на 2016 – 2017 роки.

8. Про затвердження Програми розвитку культури і туризму в Чернігівському районі на 2018 рік.

9. Про хід виконання Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Чернігівського району, на 2016-2020 роки у 2017 році.

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 19 травня 2016 року «Про затвердження Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають в сільській місцевості Чернігівського району, на 2016-2020 роки».

11. Про Програму перевезення та поховання померлих та загиблих осіб на території Чернігівського району на 2018 рік.

12. Про хід виконання Програми розвитку цивільного захисту Чернігівського району на 2016 – 2020 роки у 2017 році.

13. Про виконання Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками районної державної адміністрації та районної ради на 2017 рік.

14. Про затвердження районної Програми фінансового забезпечення нагородження відзнаками Чернігівської районної ради на 2018 рік.

15. Про виконання районної Комплексної програми профілактики правопорушень на 2017 рік.

16. Про виконання Програми зайнятості населення Чернігівського району на період до 2017 року.

17. Про хід виконання Програми надання адресної одноразової допомоги на 2016-2020 роки у 2017 році.

18. Про виконання районної цільової соціальної програми безкоштовного зубопротезування учасників антитерористичної операції на 2017 рік.

19. Про виконання районної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2017 рік.

20. Про хід виконання Програми відшкодування депутатам районної ради витрат на проїзд для здійснення ними депутатських повноважень на період 2016-2020 роки у 2017 році.

21. Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту в Чернігівському районі на 2016-2020 роки в 2017 році.

22. Про виконання районної Програми підтримки обдарованої учнівської молоді на 2017 рік.

23. Про виконання районної Програми забезпечення безоплатним харчуванням дітей із сімей учасників антитерористичної операції на 2017 рік.

24. Про ліквідацію юридичної особи «Шестовицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чернігівської районної ради Чернігівської області».

25. Про безоплатну передачу в комунальну власність Шестовицької територіальної громади об’єктів нерухомості.

26. Про звіт щодо діяльності Чернігівського районного комунального підприємства «Чернігіврайагробуд» за 2017 рік.

27. Про звіт комунального підприємства «Архітектурно-будівельний центр» Чернігівської районної ради Чернігівської області .

28. Про звіт комунального підприємства «Чернігівське районне бюро технічної інвентаризації» Чернігівської районної ради Чернігівської області про свою діяльність.

29. Про звіт щодо діяльності Дочірного підприємства «Агробудкомплект» Чернігівського районного комунального підприємства «Чернігіврайагробуд» за 2016-2017 роки.

30. Про порядок та норматив відрахування частини прибутку комунальних підприємств Чернігівської районної ради

31. Про звіт комунального закладу « Чернігівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Чернігівської районної ради Чернігівської області про свою діяльність за 2016-2017 роки.

32. Про звіт комунального лікувально-профілактичного закладу «Чернігівська центральна районна лікарня» Чернігівської районної ради Чернігівської області про свою діяльність.

33. Про звіт комунального закладу «Чернігівська районна централізована бібліотечна система» Чернігівської районної ради Чернігівської області про свою діяльність.

34. Про звіт комунального позашкільного навчального закладу «Центр туристично-краєзнавчої творчості Чернігівської районної ради Чернігівської області» про свою діяльність.

35. Про звіт комунального позашкільного навчального закладу «Будинок школяра Чернігівської районної ради Чернігівської області» про свою діяльність.

36. Про звіт комунальної установи «Чернігівський районний трудовий архів» Чернігівської районної ради Чернігівської області.

37. Про затвердження Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району.

38. Про передачу бюджетних установ та їх майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району у комунальну власність Олишівської територіальної громади.

39. Про передачу будівель Мохнатинської лікарської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини у власність Мохнатинської територіальної громади.

40. Про делегування повноважень районної ради районній державній адміністрації.

41. Про зміни в складі постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури.

42. Про внесення змін до рішення районної ради від 29 січня 2016 року «Про закріплення депутатів районної ради за сільськими і селищними територіальними громадами».

43. Про затвердження структури виконавчого апарату районної ради та його чисельності.

44. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки наданої в оренду громадянину Пінчуку Олександру Віталійовичу площею 44,6424 га, з них: рілля- 44,6424 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, із земель сільськогосподарського призначення державної власності строком на 49 років на території Михайло-Коцюбинської селищної ради (колишньої Андріївської сільської ради) Чернігівського району Чернігівської області.

45. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки загальною площею 0,6285 га, що надана в оренду громадянину Назаренку Михайлу Івановичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Вознесенської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області (за межами населеного пункту.

46. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі) загальною площею 70,2000 га, яка надана в оренду приватно-орендному підприємству ім. Герасименка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Анисівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області (за межами населеного пункту).

47. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі) загальною площею 9,8502 га, яка надана в оренду приватно-орендному підприємству ім.Герасименка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Анисівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області (за межами населеного пункту).

48. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі) загальною площею 11,2049 га, яка надана в оренду приватно-орендному підприємству ім. Герасименка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Анисівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області (за межами населеного пункту).

49. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (ріллі) загальною площею 11,4666 га, яка надана в оренду приватно-орендному підприємству ім. Герасименка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Анисівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області ( за межами населеного пункту).

50. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (ріллі) загальною площею 29,5721 га, яка надана в оренду приватно-орендному підприємству ім. Герасименка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель резервного фонду, що розташована на території Анисівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області (за межами населених пунктів).

51. Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 38,7041 га, яка надана в оренду приватно-орендному підприємству ім. Герасименка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель державної власності, що розташована на території Анисівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області (за межами населених пунктів).

На сесію запрошуються керівники районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, районних підприємств, установ, організацій, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації, мешканці району.

Голова районної ради О.М. Ларченко

Назад

10 Липня 2018 14:24
28 липня заходи до Дня хрещення Київської Русі - України в населених пунктах району

10 Липня 2018 14:23
27 липня кнсультативно - методичний день працівників виконавчого апарату районної ради в Олишівській селищній раді

10 Липня 2018 14:21
25 липня засідання Колегії райдержадміністрації

10 Липня 2018 14:20
24 липня пленарне засідання 23-ї сесії районної ради

10 Липня 2018 14:19
20 липня засідання президії районної ради

10 Липня 2018 14:19
З 16 по 19 липня засідання постійних комісій районної ради

10 Липня 2018 14:18
16 липня привітання бухгалтерів сільських та селищних рад з Днем бухгалтера в Україні

10 Липня 2018 14:17
13 липня виїзна приймальня в Киселівській територіальній громаді

10 Липня 2018 11:23
13 липня участь команди району в обласній спартакіаді державних службовців. Початок: о 10-00. Місце проведення: м.Чернігів, обласна СДЮСШОР з лижного спорту (вул.Малиновського, 59)

10 Липня 2018 11:14
12 липня о 10-00 нарада щодо діяльності КЗ "Чернігівської районної централізованої бібліотечної системи"

10 Липня 2018 11:10
12 липня о 9-00 нарада у голови районної ради щодо діяльності ПК "Райагробуд" та ДП "Агробудкомплект"

10 Липня 2018 10:00
12 липня семінар з організації комплексу зернозбиральних робіт у 2018 році у ФГ «КВЮС - АГРО» (с.Левковичі) Початок: об 11-00 .