Чернігівська районна Рада
Анонси












Назад

ЧЕРГОВІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ,
СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ
25 ЖОВТНЯ 2015 РОКУ


Чернігівська районна територіальна виборча комісія
Чернігівської області



ПОСТАНОВА
Чернігів вул.Шевченка 48




10 год. 00 хв.
"01" жовтня 2015 року №6

Про реєстрацію кандидатів в депутати Чернігівської районної ради

Розглянувши виборчий список кандидатів у депутати Чернігівської районної ради, висунутих Чернігівською районною організацією Політичної Партії «Опозиційний блок», Чернігівською районною організацією Аграрної партії України, Чернігівською районною партійною організацією Всеукраїнського об’єднання «Свобода», Чернігівською районною організацією ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП», Чернігівською районною організацією Політичної партії «Нова держава», Чернігівською районною організацією ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ», Чернігівською районною партійною організацією Політичної партії «Наш край», Чернігівською районною організацією Політичної партії «Громадянська позиція», Чернігівською районною партійною організацією «Радикальної партії Олега Ляшка», Чернігівською районною партійною організацією політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», у багатомандатному виборчому окрузі, відповідно до ст. 38 п. 1-3, ст. 41 абзац 9 Закону України «Про місцеві вибори» Чернігівська районна виборча комісія постановляє:

Зареєструвати кандидатами в депутати Чернігівської районної ради від політичних партій у багатомандатному виборчому окрузі:


ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП»

Поліщук Володимир Андрійович, 1970 року народження - перший кандидат

Балуба Галина Володимирівна, 1981 року народження – округ № 43

Богукалець Сергій Сергійович, 1989 року народження – округ № 45

Бульба Владислав Юрійович, 1995 року народження – округ № 32

Ванарх Тетяна Сергіївна, 1997 року народження – округ № 23

Василенко Сергій Степанович, 1979 року народження – округ № 14

Васильченко Наталія Іванівна, 1963 року народження – округ № 21

Дейнега Олександр Володимирович, 1969 року народження – округ № 16

Дерев’янко Наталія Дмитрівна, 1970 року народження – округ № 20

Дерев’янко Уляна Валеріївна, 1988 року народження – округ № 33

Жабинський Роман Володимирович, 1988 року народження – округ № 42

Косаренко Валерій Михайлович, 1972 року народження – округ № 18

Кезля Максим Григорович, 1991 року народження – округ № 40

Кошель Олександр Михайлович, 1980 року народження – округ № 34

Литвин Ксенія Анатоліївна, 1993 року народження – округ № 28

Литвяк Леонід Володимирович, 1948 року народження – округ № 15

Локоть Надія Олександрівна, 1991 року народження – округ № 36

Малецька Олена Валеріївна, 1974 року народження – округ № 9

Малецький Євгеній Валерійович, 1970 року народження – округ № 29

Мельниченко Дмитро Юрійович, 1992 року народження – округ № 26

Мех Юрій Дмитрович, 1965 року народження – округ № 17

Мусійко Наталя Борисівна, 1972 року народження – округ № 38

Орлова Наталія Петрівна, 1964 року народження – округ № 31

Панченко Тетяна Миколаївна, 1988 року народження – округ № 5

Пильцова Наталія Вікторівна, 1967 року народження – округ № 2

Сич Олександр Дюлович, 1970 року народження – округ № 41

Соловей Сергій Вікторович, 1974 року народження – округ № 39

Сусула Ігор Володимирович, 1986 року народження – округ № 27

Тітенко Іван Валентинович, 1990 року народження – округ № 10

Трейтяк Сергій Сергійович, 1971 року народження – округ № 22

Федусь Іван Степанович, 1939 року народження – округ № 6

Феделеш Михайло Михайлович, 1986 року народження – округ № 46

Христова Олена В’ячеславівна, 1975 року народження – округ № 1

Харченко Зінаїда Олександрівна, 1962 року народження – округ № 8

Чепурний Василь Федорович, 1964 року народження – округ № 13

Чугай Світлана Володимирівна, 1961 року народження – округ № 4

Шатирко Алла Григорівна, 1980 року народження – округ № 11

Шевченко Дмитро Олександрович, 1984 року народження – округ № 25

Шевченко Олександр Олександрович, 1981 року народження – округ № 12

Шевченко Олеся Миколаївна, 1982 року народження – округ № 3


Політична партія «Нова держава»

Горобець Леонід Степанович, 1944 року народження – перший кандидат

Білик Петро Михайлович, 1946 року народження – округ № 38

Голубов Григорій Наумович, 1942 року народження – округ № 39

Дмитренко Володимир Миколайович, 1957 року народження – округ № 43

Дугіна Тамара Петрівна, 1951 року народження – округ № 2

Кондратенко Михайло Васильович, 1963 року народження – округ № 18

Тихоход Олександр Володимирович, 1970 року народження – округ № 31


Радикальна партія Олега Ляшка

Ларченко Олександр Миколайович, 1965 року народження – перший кандидат

Артюх Михайло Степанович, 1952 року народження – округ № 15

Асауленко Валерій Миколайович, 1984 року народження – округ № 17

Бишик Інна Миколаївна, 1983 року народження – округ № 36

Бородуха Микола Миколайович, 1955 року народження – округ № 5

Бубен Олексій Вікторович, 1980 року народження – округ № 23

Буштрук Людмила Семенівна, 1966 року народження – округ № 28

Ващенок Борис Миколайович, 1973 року народження – округ № 32

Гаркуша Марія Миколаївна, 1983 року народження – округ № 11

Галковська Надія Миколаївна, 1955 року народження – округ № 34

Денисенко Віктор Михайлович, 1974 року народження – округ № 19

Дорога Галина Василівна, 1968 року народження – округ № 22

Зубков Дмитро Петрович, 1975 року народження – округ № 39

Колчина Світлана Мколаївна, 1977 року народження – округ № 33

Колібаба Яна Василівна, 1994 року народження – округ № 7

Киянець Валентина Миколаївна, 1960 року народження – округ № 29

Кугмир Інна Миколаївна, 1988 року народження – округ № 16

Коваленко Віктрія Валентинівна, 1970 року народження – округ № 4

Корюкін Олександр Миколайович, 1990 року народження – округ № 35

Ковальчук Анатолій Якович, 1969 року народження – округ № 27

Лимар Олексій Саливерстович, 1957 року народження – округ № 18

Любченко Антон Вікторович, 1989 року народження – округ № 42

Мовчан Тетяна Миколаївна, 1987 року народження – округ № 45

Мачача Оксана Володимирівна, 1974 року народження – округ № 25

Небосклонов Олексій Миколайович, 1973 року народження – округ № 8

Огієнко Валентина Володимирівна, 1968 року народження – округ № 38

Орловський Олександр Ігорович, 1982 року народження – округ № 3

Полуян Максим Леонідович, 1993 року народження – округ № 2

Пекур Олександр Михайлович, 1960 року народження – округ № 20

Прожига Макар Васльович, 1981 року народження – округ № 44

Радченко Ярослава Андріївна, 1961 року народження – округ № 40

Руденок Інна Леонідівна, 1982 року народження – округ № 6

Скоп Григорій Іванович, 1950 року народження – округ № 31

Тарасенко Олександр Петрович, 1986 року народження – округ № 30

Тарасенко Петро Петрович, 1958 року народження – округ № 46

Тарасенко Юрій Петрович, 1989 року народження – округ № 14

Тарасенко Юлія Олександрівна, 1992 року народження – округ № 12

Ткаченко Олена Вікторівна, 1969 року народження – округ № 1

Товстоліс Олена Валеріївна, 1983 року народження – округ № 43

Циндук Валентина Григорівна, 1979 року народження – округ № 10

Шацький Анатолій Олексійович, 1953 року народження – округ № 9

Щербаков Микола Михайлович, 1964 року народження – округ № 37


політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

Школа Ігор Миколайович, 1972 року народження – перший кандидат

Антоненко Олександр Костянтинович, 1975 року народження – округ № 34

Богдан Тетяна Володимирівна, 1983 року народження – округ № 3

Вареник Андрій Анатолійович, 1975 року народження – округ № 41

Вінніченко Олександр Вікторович, 1972 року народження – округ № 25

Герман Юрій Леонідович, 1969 року народження – округ № 4

Грінченко Юрій Петрович, 1971 року народження – округ № 7

Дерев’янко Олег Антонович, 1963 року народження – округ № 15

Журило Олександр Михайлович, 1966 року народження – округ № 28

Заводенко Юлія Петрівна, 1990 року народження – округ № 46

Заворотний Анатолій Федорович, 1961 року народження – округ № 14

Ігнатова Ніна Володимирівна, 1961 року народження – округ № 13

Карпачов Сергій Олексійович, 1959 року народження – округ № 5

Качан Сергій Миколайович, 1993 року народження – округ № 45

Кошик Алла Валеріївна, 1988 року народження – округ № 42

Кравчук Тетяна Юріївна, 1986 року народження – округ № 32

Кудря Василь Васильович, 1969 року народження – округ № 11

Кулиба Валентина Яковлівна, 1960 року народження – округ № 21

Кулініч Павло Михайлович, 1978 року народження – округ № 20

Курінний Валентин Сергійович, 1968 року народження – округ № 30

Кушніренко Валентина Володимирівна, 1963 року народження – округ № 38

Лебідь В´ячеслав Вікторович, 1965 року народження – округ № 36

Ленько Дмитро Володимирович, 1987 року народження – округ № 6

Маслов Володимир Миколайович, 1971 року народження – округ № 35

Мельник Олександр Юрійович, 1986 року народження – округ № 2

Мельник Ніна Михайлівна, 1959 року народження – округ № 29

Мушкетик Юрій Вікторович, 1969 року народження – округ № 9

Орішко Сергій Михайлович, 1976 року народження – округ № 18

Пархоменко Василь Якович, 1952 року народження – округ № 19

Пономаренко Микола Дмитрович, 1959 року народження – округ № 8

Попок Олена Миколаївна, 1957 року народження – округ № 10

Приходько Наталія Іванівна, 1976 року народження – округ № 16

Ребенок Лілія Іванівна, 1965 року народження – округ № 22

Репех Володимир Михайлович, 1965 року народження – округ № 23

Солошенко Сергій Григорович, 1966 року народження – округ № 43

Тепляков Сергій Олександрович, 1990 року народження – округ № 40

Тишко Вікторія Володимирівна, 1969 року народження – округ № 39

Ткаченко Наталія Віталіївна, 1975 року народження – округ № 31

Топіха Світлана Володимирівна, 1987 року народження – округ № 17

Федорець Іван Володимирович, 1947 року народження – округ № 33

Федоров Дмитро Олександрович, 1992 року народження – округ № 26

Федотов Віталій Віталійович, 1978 року народження – округ № 27

Фомін Андрій Володимирович, 1965 року народження – округ № 1

Фролов Сергій Олексійович, 1979 року народження – округ № 12

Чеботар Наталія Іванівна, 1978 року народження – округ № 24

Школа Анатолій Григорович, 1970 року народження – округ № 44

Ярош Володимир Михайлович, 1974 року народження – округ № 37


Політична Партія «Опозиційний блок»

Кудрик Микола Васильович, 1955 року народження – перший кандидат

Андросенко Світлана Валентинівна, 1970 року народження – округ № 29

Бабич Володимир Васильович. 1957 року народження – округ № 33

Батухно Ольга Дмитрівна, 1969 року народження – округ № 28

Британ Володимир Михайлович, 1962 року народження – округ № 45

Ващенко Марія Олексїївна, 1951 року народження – округ № 42

Власенко Григорій Григорович, 1969 року народження – округ № 11

Гаєвська Лідія Олександрівна, 1971 року народження – округ № 22

Гончар Марина Василівна, 1971 року нароження – округ № 18

Городний Юрій Миколайович, 1983 року народження – округ № 6

Дегтяр Віта Вікторівна, 1977 року народження – округ № 8

Деркач Олександр Олексійович, 1966 року народження – округ № 19

Димич Андрій Михайлович, 1973 року народження – округ № 41

Єгожа Ольга Петрівна, 1972 року народження – округ № 23

Загаба Володимир Миколайович, 1979 року народження – округ № 14

Ільзіт Галина Миколаївна, 1961 року народження – округ № 12

Косовець Наталія Миколаївна, 1979 року народження – округ № 2

Кужель Віктор Лукич, 1962 року народження – округ № 30

Курко Володимир Михайлович, 1979 року народження – округ № 27

Лазарева Наталія Валентинівна, 1983 року народження – округ № 43

Лазаренко Ольга Іванівна, 1957 року народження – округ № 15

Легкобит Григорій Володимирович, 1972 року народження – округ № 20

Лисенок Олена Анатоліївна, 1978 року народження – округ № 7

Лозовський Ігор Володимирович, 1976 року народження – округ № 40

Лутченко Галина Миколаївна, 1970 року народження – округ № 38

Маджаров Володимир Леонідович, 1960 року народження – округ № 4

Максимович Юрій Анатолійович, 1965 року народження – округ № 26

Мацерук Леонід Тимофійович, 1956 року народження – округ № 1

Могилат Юрій Миколайович, 1958 року народження – округ № 46

Овдій Олександр Кузьмич, 1955 року народження – округ № 44

Піниця Олександр Віталійович, 1967 року народження – округ № 36

Плотнікова Ольга Михайлівна, 1991 року народження – округ № 9

Пономаренко Лідія Олексіївна, 1956 року народження – округ № 32

Райський Іван Іванович, 1940 року народження – округ № 25

Рак Микола Петрович, 1954 року народження – округ № 34

Салтан Наталія Володимирівна, 1961 року народження – округ № 35

Семенець Світлана Петрівна, 1965 року народження – округ № 17

Славов Іван Іванович, 1968 року народження – округ № 3

Халімон Михайло Миколайович, 1949 року народження – округ № 10

Хропатий Віктор Васильович, 1953 року народження – округ № 37

Хропатий Юрій Олексійович, 1978 року народження – округ № 24

Царик Василь Віталійович, 1952 року народження – округ № 21

Чучвага Людмила Миколаївна, 1954 року народження – округ № 39

Шангарєєв Шаміль, 1945 року народження – округ № 13

Шевченко Олександр Іванович, 1950 року народження – округ № 31

Шевченко Віктор Кирилович, 1949 року народження – округ № 5

Шегеда Сергій Васильович, 1960 року народження – округ № 16


Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Федорок Володимир Костянтинович, 1961 року народження – перший кандидат

Байдаков Михайло Михайлович, 1952 року народження – округ № 4

Жук Юрій Вікторович, 1972 року народження – округ № 31

Ігнат’єв Андрій Борисович, 1970 року народження – округ № 17

Калініченко Сергій Олександрович, 1965 року народження – округ № 5

Клименок Сергій Миколайович, 1984 року народження – округ № 39

Манойло Яна Володимирівна, 1976 року народження – округ № 2

Омеляненко Маргарита Олександрівна, 1992 року народження – округ № 43

Пінчук Надія Василівна, 1958 року народження – округ № 36

Пушенко Олександр Григорович, 1981 року народження – округ № 15

Родимченко В’ячеслав Володимирович, 1971 року народження – округ № 41

Санніков Володимир Миколайович, 1973 року народження – округ № 27

Юрасова Людмила Павлівна, 1949 року народження – округ № 18


Аграрна партія України

Носенок Федос Михайлович, 1957 року народження – перший кандидат

Балабушка Олександр Володимирович, 1961 року народження – округ № 30

Барсук Ольга Миколаївна, 1987 року народження – округ № 12

Білик Олександр Петрович, 1962 року народження – округ № 38

Бреус Олексій Мусійович, 1952 року народження – округ № 44

Будаш Володимир Олександрович, 1967 року народження – округ № 34

Ворох Володимир Миколайович, 1985 року народження – округ № 23

Гаврильцев Анатолій Юрійович, 1962 року народження – округ № 16

Горбань Андрій Тимофійович, 1954 року народження – округ № 17

Дзязько Геннадій Михайлович, 1967 року народження – округ № 13

Дорожко Богдан Олександрович, 1987 року народження – округ № 33

Залозна Тамара Миколаївна, 1970 року народження – округ № 31

Іванюк Павло Костянтинович, 1959 року народження – округ № 3

Канашевич Ігор Анатолійович, 1976 року народження – округ № 15

Карпенко Володимир Володимирович, 1962 року народження – округ № 46

Кеня Андрій Миколайович, 1981 року народження – округ № 24

Климчук Олексій Леонідович, 1963 року народження – округ № 2

Клюка Василь Васильович, 1957 року народження – округ № 36

Кобзар Олександр Петрович, 1973 року народження – округ № 39

Колівешко Олександр Михайлович, 1984 року народження – округ № 8

Косовець Ігор Володимирович, 1959 року народження – округ № 42

Кравченко Анатолій Сергійович, 1961 року народження – округ № 41

Кругол Анатолій Миколайович, 1971 року народження – округ № 45

Кужель Микола Михайлович, 1963 року народження – округ № 19

Куйбіда Сергій Іванович, 1965 року народження – округ № 35

Купрієнко Михайло Михайлович, 1957 року народження – округ № 21

Литвинець Андрій Миколайович, 1970 року народження – округ № 18

Логвиненко Анатолій Олексійович, 1980 року народження – округ № 28

Логвинчук Оксана Олександрівна, 1977 року народження – округ № 14

Лойченко Микола Ілліч, 1956 року народження – округ № 29

Мандрико Володимир Михайлович, 1954 року народження – округ № 40

Мірошник Володимир Миколайович, 1974 року народження – округ № 6

Мотрич Сергій Миколайович, 1960 року народження – округ № 27

Назаров Геннадій Євгенович, 1973 року народження – округ № 10

Носенок Наталія Миколаївна, 1975 року народження – округ № 7

Писарев Володимир Іванович, 1962 року народження – округ № 22

Пінчук Олександр Віталійович, 1967 року народження – округ № 4

Пономаренко Валентин Петрович, 1973 року народження – округ № 9

Руденко Дмитро Миколайович, 1962 року народження – округ № 25

Стеченко Григорій Петрович, 1959 року народження – округ № 32

Сурмило Віктор Григорович, 1963 року народження – округ № 43

Счастливий Олександр Сергійович, 1983 року народження – округ № 20

Ткаченко Григорій Михайлович, 1967 року народження – округ № 37

Шелупець Олександр Іванович, 1972 року народження – округ № 11

Шпак Олег Анатолійович, 1975 року народження – округ № 26

Юрченко Володимир Павлович, 1961 року народження – округ № 1

Юрченко Лариса Михайлівна, 1961 року народження – округ № 5


ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Мисюра Олександр Олександрович, 1979 року народження – перший кандидат

Бригинець Віктор Михайлович, 1971 року народження – округ № 19

Будаш Віктор Олександрович, 1963 року народження – округ № 34

Вернидуб Вячеслав Анатолійович, 1976 року народження – округ № 11

Горбик Віталій Петрович, 1977 року народження – округ № 29

Гуртовий Павло Михайлович, 1976 року народження – округ № 22

Дубінська Оксана Миколаївна, 1973 року народження – округ № 4

Дуденко Анатолій Миколайович, 1967 року народження – округ № 6

Ілляш Сергій Миколайович, 1983 року народження – округ № 37

Качаненко Юлія Олександрівна, 1977 року народження – округ № 13

Кислуха Олег Петрович, 1981 року народження – округ № 8

Красков Сергій Михайлович, 1970 року народження – округ № 36

Костюченко Віталій Миколайович, 1974 року народження – округ № 32

Кудрик Ірина Василівна, 1976 року народження – округ № 33

Кулага Віктор Володимирович, 1966 року народження – округ № 7

Кулєш Оксана Григорівна, 1982 року народження – округ № 41

Куча Валерій Миколайович, 1968 року народження – округ № 30

Куц Володимир Степанович, 1966 року народження – округ № 18

Ланько Віктор Олексійович, 1959 року народження – округ № 12

Ленько Євгеній Валерійович, 1978 року народження – округ № 9

Лещенко Людмила Миколаївна, 1969 року народження – округ № 16

Литвиненко Олександр Михайлович, 1969 року народження – округ № 21

Луговська Тетяна Сергіївна, 1960 року народження – округ № 44

Луговський Віталій Михайлович, 1966 року народження – округ № 14

Лугіна Сергій Миколайович, 1980 року народження – округ № 45

Майдан Олександр Іванович, 1962 року народження – округ № 43

Пархоменко Сергій Григорович, 1976 року народження – округ № 39

Пахота Володимир Юрійович, 1972 року народження – округ № 28

Рева Ольга Анатоліївна, 1984 року народження – округ № 35

Сезоненко Сергій Анатолійович, 1980 року народження – округ № 1

Семенець Вячеслав Михайлович, 1978 року народження – округ № 24

Сидоренко Андрій Михайлович, 1956 року народження – округ № 5

Смирнов Іван Михайлович, 1985 року народження – округ № 38

Струк Світлана Миколаївна, 1970 року народження – округ № 15

Тарасовець Василь Віталійович, 1970 року народження – округ № 17

Тимошенко Сергій Петрович, 1973 року народження – округ № 46

Трухан Наталія Дмитрівна, 1969 року народження – округ № 42

Цибуля Володимир Миколайович, 1948 року народження – округ № 27

Чаус Володимир Олександрович, 1977 року народження – округ № 20

Чернуха Олександр Андрійович, 1962 року народження – округ № 40

Шевченко Олексій Олексійович, 1961 року народження – округ № 26

Шостак Андрій Миколайович, 1975 року народження – округ № 31

Шпак Микола Миколайович, 1978 року народження – округ № 2

Шпилька Юрій Миколайович, 1965 року народження – округ № 10

Юрченко Михайло Григорович, 1955 року народження – округ № 25

Яковенко Сергій Миколайович, 1979 року народження – округ № 23

Ярмоленко Василь Григорович, 1961 року народження – округ № 3


Політична партія «Наш край»

Кубрак Михайло Михайлович, 1949 року народження – перший кандидат

Антипець Володимир Олексійович, 1966 року народження – округ № 15

Байрачний Юрій Семенович, 1953 року народження – округ № 26

Блохіна Жанна Володимирівна, 1982 року народження – округ № 4

Бовтун Сергій Федотович, 1955 року народження – округ № 6

Бондаренко Ігор Віталійович, 1964 року народження – округ № 1

Василенко Сергій Вікторович, 1972 року народження – округ № 43

Галько Олексій Васильович, 1965 року народження – округ № 5

Герасименко Лідія Миколаївна, 1983 року народження – округ № 21

Герасименко Світлана Анатоліївна, 1973 року народження – округ № 37

Гетта Ольга Іванівна, 1951 року народження – округ № 24

Гладкохата Надія Анатоліївна, 1990 року народження – округ № 17

Дьогтяр Іван Іванович, 1964 року народження – округ № 35

Єрмоленко Олександр Ігоревич, 1995 року народження – округ № 31

Заровний Іван Володимирович, 1986 року народження – округ № 29

Ірха Петро Іванович, 1963 року народження – округ № 20

Клецкова Ніна Григорівна, 1956 року народження – округ № 14

Кожевніков Сергій Олегович, 1964 року народження – округ № 22

Короп Олександр Михайлович, 1972 року народження – округ № 32

Краснопільський Олександр Володимирович, 1983 року народження – округ № 44

Кулиба Петро Васильович, 1958 року народження – округ № 12

Кушка Іван Іванович, 1961 року народження – округ № 2

Литвиненко Михайло Миколайович, 1945 року народження – округ № 28

Лісовський Юрій Валентинович, 1973 року народження – округ № 41

Мироненко Алла Ігорівна, 1979 року народження – округ № 18

Надточієва-Комарова Надія Михайлівна, 1956 року народження – округ № 38

Науменков Валерій Петрович, 1968 року народження – округ № 7

Поляк Геннадій Вікторович, 1972 року народження – округ № 45

Приліпко Володимир Іванович, 1962 року народження – округ № 3

Примаченко Ольга Григорівна, 1963 року народження – округ № 27

Романенко Василь Григорович, 1951 року народження – округ № 40

Стеченко Світлана Дмитрівна, 1972 року народження – округ № 39

Тимко Марія Валентинівна, 1983 року народження – округ № 8

Торба Сергій Миколайович, 1982 року народження – округ № 23

Хоменко Любов Григорівна, 1964 року народження – округ № 33

Чміль Олександр Сергійович, 1991 року народження – округ № 11

Чміль Раїса Михайлівна, 1989 року народження – округ № 9

Шупик Сергій Васильович, 1980 року народження – округ № 42


Політична партія «Громадянська позиція»

Мельник Олександр Григорович, 1975 року народження – перший кандидат

Артеменко Оксана Григорівна, 1988 року народження – округ № 41

Гореленко Олександр Леонідович, 1975 року народження – округ № 46

Гріценчук Алла Анатоліївна, 1973 року народження – округ № 26

Жежко Володимир Іванович, 1971 року народження – округ № 18

Індило Олександр Васильович, 1968 року народження – округ № 1

Колесник Олексій Анатолійович, 1973 року народження – округ № 40

Ловар Дмитро Миколайович, 1972 року народження – округ № 39

Шекера Марина Сергіївна, 1987 року народження – округ № 32.

М.П.
Голова районної виборчої комісії Пищур М.О.

Назад

12 Листопада 2019 11:39
21 листопада 2019 року о 10-00 год. відбудеться пленарне засідання тридцять другої сесії Чернігівської районної ради сьомого скликання.

11 Листопада 2019 14:37
12 листопада 2019 року о 11 - 00 годині відбудеться Урочисте відкриття КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»

05 Травня 2018 10:48
08 травня 2018 року. Районний захід з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Початок об 11.00, с.Анисів.

05 Травня 2018 10:40
08-09 травня року. Мітинги, тематичні заходи з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в населених пунктах району.

23 Квітня 2018 10:45
28 квітня 2018 року. Кубок району з футболу (згідно призначення).

23 Квітня 2018 10:41
28 квітня 2018 року. Церемонія покладання квітів до місця захоронення жителів с. Кувечичі спалених нацистськими окупантами в 1943 році. Початок о 10.00, с. Кувечичі.

23 Квітня 2018 10:41
26 квітня 2018 року. Заходи в населених пунктах району з нагоди 32-ої річниці Чорнобильської трагедії.

23 Квітня 2018 10:41
26 квітня 2018 року. Районний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Початок о 10.00, с. Количівка.

23 Квітня 2018 10:39
24 квітня 2018 року. Змагання з баскетболу серед учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів. Початок о 10.00, с. Киїнка.

02 Квітня 2018 10:51
Протягом тижня. Заходи в населених пунктах району з нагоди Великодня.

02 Квітня 2018 10:40
05 квітня 2018 року.Урочисті проводи призовників до лав Збройних Сил України. Початок об 11.00, велика зала, вул.Шевченка, 48, м. Чернігів.

02 Квітня 2018 10:40
03 квітня 2018 року. Прямий телефонний зв’язок Довгопол М.М. – завідувача сектору - адміністратора сектору адміністративних послуг райдержадміністрації. Час проведення: 09.00 до 10.00.