Чернігівська районна Рада
Анонси











Контактна інформація

Назад

Інформація

Назва
Посада
П.І.Б.
Телефон
Адреса електронної пошти
1. Гончарівська голова Рудник
Віталій Миколайович
ф.62-17-72 goncharivske_rada@ukr.net
секретар Півень
Ніна Михайлівна
62-16-77
  с.Жеведь в.о.старости Рябус
Сергій Михайлович
68-31-42 zheved2012@ukr.net
діловод
Микиташенко Олена Володимирівна
 
  с.Смолин, с.Козероги в.о.старости Смірнов
Іван Михайлович
68-64-42 smolin_sr@ukr.net
діловод
Студницька Наталія Дмитрівна
 
2. Іванівська голова Гарус
Сергій Іванович
69-63-42 Ivanivska_silska_rada@ukr.net
секретар Майній-Дерев'янко
Ірина Антонівна
69-63-31
  с.Буди в.о.старости Ленько
Любов Миколаївна
68-82-21 buda_sr@ukr.net
     
  с.Красне, с.Золотинка, с.Скорінець в.о.старости Салата Любов Петрівна 68-56-42 krasnoe-rada@ukr.net
спеціаліст загального відділу Іванівської сільської ради Рожок
Ірина Іванівна
68-56-42
  с.Ладинка, с.Друцьке в.о.старости Хоменко
Олена Володимирівна
68-54-42 ladinkasr@ukr.net
діловод
Свириденко Надія Василівна
 
  с.Слобода, с.Вікторівка, с.Драчівщина в.о.старости Кот
Наталія Іванівна
68-82-42 slobodarada@ukr.net
     
3. Михайло-Коцюбинська голова Завальний
Микола Васильович
68-14-41 mksrchrukr@ukr.net
секретар Ворох
Ніна Володимирівна
68-15-50
  с.Андріїка заст.голови М.-Коцюбинської сел. ради, в.о.старости с.Андріївка Єрема Віктор Іванович 68-61-31 andriivska_sr@ukr.net
адміністратор с.Андріївка М.-Коцюбинської селищної ради Галько
Марина Миколаївна
68-61-31
  с.Ведильці, с.Малійки в.о.старости Духно
Марина Михайлівна
68-35-42 vedilcivska-sr@ukr.net
діловод Шалуха
Вікторія Василівна
 
  с.Жукотки, с.Гірманка, с.Левоньки в.о.старости Двойнос
Максим Михайлович
68-66-31 Jukotkysilrada@ukr.net
діловод Біла
Тетяна Михайлівна
 
  с.Кархівка,с с.Леньків Круг в.о.старости Можар
Алла Володимирівна
68-43-42 karhivka_sr@ukr.net
діловод Кугмир
Інна Миколаївна
 
  с.Левковичі, с.Зайці, с.Льгів, с.Льгівка, с.Кругле в.о.старости Доброговська
Ніна Іванівна
68-62-31 levkovytska-sr@ukr.net
діловод Веремійчик
Юлія Вікторівна
 
  с.Пльохів, с.Скугарі, с.Бірки в.о.старости Тарасенко
Петро Петрович
68-46-31 pljohivrada@ukr.net
діловод Тищенко
Анастія Олександрівна
 
  с.Шибиринівка, с.Антоновичі, с.Москалі в.о.старости Могилат
Юрій Миколайович
68-52-31 shibirinivskasr@ukr.net
діловод Друзь
Ніна Миколаївна
 
4. Анисівська голова Куча
Тетяна Михайлівна
68-81-31 anisiv.sr@ukr.net
секретар Герасименко
Наталія Олексіївна
68-81-31
5. Боровиківська голова Дубина
Юрій Михайлович
68-32-85 boroviki_sr@ukr.net
секретар Пипкун
Яна Олександрівна
68-32-85
6. Боромиківська голова Шелупець
Володимир Михайлович
68-71-41 boromiki_sr@ukr.net
секретар Рибочко
Світлана Петрівна
68-71-31
7. Вознесенська (Улянівська) голова Бригинець
Віра Петрівна
69-70-72 ulianivskasilska@ukr.net
секретар Сисоєва
Валентина Григорівна
68-53-35
8. Дніпровська голова Деркач
Валентина Григорівна
68-33-03 dniprovska_sr@ukr.net
секретар Кирієнко
Наталія Михайлівна
68-33-03
9. Довжицька голова Курило
Ніна Михайлівна
68-21-31 ya.dowjik1@ukr.net
секретар Бондар
Любов Миколаївна
68-21-31
10. Киїнська голова Хомазюк
Людмила Володимирівна
68-02-31 Kuinka_Silrada@ukr.net
секретар Філоненко
Діана Юріївна
68-02-31
11. Киселівська голова Ніколаєва
Олена Віктоірвна
69-70-70 kiselivska-sr@ukr.net
секретар Волковська
Тетяна Павлівна
69-70-70
12. Ковпитська голова Печерна
Алла Андріївна
68-63-31 kovputasr@ukr.net
секретар Пустовойт
Надія Володимирівна
ф.68-63-35
13. Кувечицька голова Зубашевський
Віктор Петрович
68-94-37 kuv_sr@ukr.net
секретар Котова
Ірина Миколаївна
68-94-37
14. Мньовська     68-36-41 mnov-silrada@ukr.net
секретар виконкому Федорова
Лариса Михайлівна
68-36-41
15. Мохнатинська голова Юрченко
Любов Миколаївна
68-60-42 mohnatynska_sr@ukr.net
секретар Плотнікова
Олена Володимирівна
68-60-42
16. Новобілоуська голова Федоров
Дмитро Олександрович
68-86-42 novobilouska_sr@ukr.net
секретар Стопичева
Світлана Петрівна
68-86-42
17. Олишивська (сел.Олишівка, с.Смолянка, с.Коростень) голова Малець
Сергій Вікторович
68-09-42 оlishivka.s.rada@ukr.net
секретар Пекур
Людмила Петрівна
68-09-31
18. Пакульська голова Ковальчук
Лариса Володимирівна
68-23-98 pakulska_sr@ukr.net
секретар Пильник
Вікторія Володимирівна
68-23-98
19. Петрушинська голова Питинський
Євген Миколайович
68-65-31 petrushin_sr@ukr.net
секретар Крикол
Людмила Дмитрівна
68-65-31
20. Пісківська голова Голубенко
Надія Олексіївна
68-74-31 peski_sr@ukr.net
секретар Грушун
Любов Павлівна
68-74-31
21. Редьківська голова Романов
Олег Вікторович
68-70-36 redkivska-sr@ukr.net
секретар Буленок
Тетяна Павлівна
68-79-25
22. Роїщенська голова Шевченко
Дмитро Михайлович
68-85-42 roisherada@gmail.com
секретар Сидоренко Лариса Олександрівна 68-85-42
23. Рудківська голова Мельниченко
Валентина Леонідівна
68-41-31 rydkivska_sr@ukr.net
секретар Біла
Людмила Миколаївна
68-41-31
24. Седнівська голова Шевчик
Михайло Олексійович
68-27-42 sednevsr@ukr.net
секретар Маслов
Сергій Миколайович
68-27-31
25. Серединська голова Питель
Анатолій Михайлович
68-51-40 seredinka.s.rada@ukr.net
секретар Борисенко
Наталія Миколаївна
68-51-40
26. Слабинська голова Красков
Сергій Михайлович
68-84-92 slabyn_sr@ukr.net
секретар Горбатенко
Ольга Михайлівна
68-84-42
27. Старобілоуська голова Нехай
Микола Борисович
69-68-72 stbilous@ukr.net
секретар Борзда
Ольга Іванівна
69-68-72
28. Терехівська голова Білоус
Микола Андрійович
68-93-31 terehivka@ukr.net
секретар Матюха
Світлана Василівна
68-93-31
29. Трисвятськослобідська (Радянсько-Слобідська) голова Соколенко
Юрій Олександрович
ф.69-75-10 rad.sloboda@ukr.net
секретар Ковшун
Наталія Михайлівна
68-90-42
30. Халявинська голова Лісова
Алла Іванівна
68-50-42 halyavin_rada@ukr.net
секретар Зубок
Алла Василівна
68-50-42
31. Хмільницька голова Слюнько
Юрій Іванович
68-76-31 khmilnitska_sr@ukr.net
секретар Алейник
Лідя Іванівна
68-76-31
32. Черниська голова Краснопільський
Володимир Пилипович
68-28-42 chernishcr@ukr.net
секретар Апанасенко
Світлана Миколаївна
68-28-42
33. Шестовицька голова Медведєв
Сергій Володимирович
68-25-42 shestrad@ukr.net
секретар Попович
Катерина Валентинівна
68-25-42

Назад

10 Липня 2018 14:24
28 липня заходи до Дня хрещення Київської Русі - України в населених пунктах району

10 Липня 2018 14:23
27 липня кнсультативно - методичний день працівників виконавчого апарату районної ради в Олишівській селищній раді

10 Липня 2018 14:21
25 липня засідання Колегії райдержадміністрації

10 Липня 2018 14:20
24 липня пленарне засідання 23-ї сесії районної ради

10 Липня 2018 14:19
20 липня засідання президії районної ради

10 Липня 2018 14:19
З 16 по 19 липня засідання постійних комісій районної ради

10 Липня 2018 14:18
16 липня привітання бухгалтерів сільських та селищних рад з Днем бухгалтера в Україні

10 Липня 2018 14:17
13 липня виїзна приймальня в Киселівській територіальній громаді

10 Липня 2018 11:23
13 липня участь команди району в обласній спартакіаді державних службовців. Початок: о 10-00. Місце проведення: м.Чернігів, обласна СДЮСШОР з лижного спорту (вул.Малиновського, 59)

10 Липня 2018 11:14
12 липня о 10-00 нарада щодо діяльності КЗ "Чернігівської районної централізованої бібліотечної системи"

10 Липня 2018 11:10
12 липня о 9-00 нарада у голови районної ради щодо діяльності ПК "Райагробуд" та ДП "Агробудкомплект"

10 Липня 2018 10:00
12 липня семінар з організації комплексу зернозбиральних робіт у 2018 році у ФГ «КВЮС - АГРО» (с.Левковичі) Початок: об 11-00 .