Анонси












Назад

Про обрання голів і членів постійних комісій районної ради

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
( перша сесія шостого скликання)
Р І Ш Е Н Н Я

від 19листопада 2010 р.
м. Чернігів

Про обрання голів і членів
постійних комісій районної ради

Відповідно до пункту 2 частини 1 статті 43 та частини 2 статті 47 та підпункту 4 пункту 6 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада в и р і ш и л а:

1. Обрати постійну комісію районної ради  з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району в такому складі:

Голова комісії:

Стеченко Григорій Петрович - Чернігівська районна організація Партії регіонів
  Заступник голови комісії:  
Яковенко  Володимир Віталійович - Чернігівська районна організація Партії регіонів.
  Секретар комісії:  
Шевченко Олексій Олексійович - Чернігівська районна організація політичної партії «Фронт змін»;

Члени комісії:

Гавриш Олександр Михайлович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Горобець  Леонід Степанович - Чернігівська районна організація Комуністичної партії  України;
Герман Юрій Леонідович - Чернігівська районна партійна організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
Дешко Володимир Юрійович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Конащук Павло Петрович - Чернігівська районна організація політичної партії «Удар»;
Хорошковський Володимир Дмитрович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Школа Ігор Миколайович - Чернігівська районна партійна організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»

2. Обрати постійну комісію районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування, взаємодії з сільськими (селищними) радами та зв’язків з громадськими організаціями в такому складі:

Голова комісії:

Мисюра Олександр Олександрович - Чернігівська районна організація політичної партії «Фронт змін»
        

Члени комісії:

Вініченко Олександр Вікторович - Чернігівська районна організація політичної партії «Фронт змін»;
Войнаровська Тетяна Миколаївна - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Ігнатова Ніна Володимирівна - Чернігівська районна партійна організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»
Катеринич Наталія Володимирівна - Чернігівська районна організація Партії регіонів
Овсяник  Сергій Миколайович - Чернігівська районна організація політичної партії «Удар»;
Падій Віктор Васильович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Юков Руслан Савич - Чернігівська районна організація Партії Пенсіонерів України.

3. Обрати постійну комісію районної ради з питань забезпечення законності та правопорядку в такому складі:

Голова комісії:

Бойкачов Микола Григорович - Чернігівська районна організація Комуністичної партії України

Члени комісії:

Грицьков Андрій Миколайович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Дьогтяр Іван Іванович - Чернігівська районна організація Соціалістичної партії України;
Голубов Олександр Аркадійович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Кравчук Володимир Геннадійович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Кулага Віктор Володимирович - Чернігівська районна організація політичної партії «Фронт змін»;
Маджаров Володимир Леонідович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Шацький  Анатолій Олексійович - Чернігівська районна партійна організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

4. Обрати постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, релігії, засобів масової інформації та зв’язків з політичними партіями в такому складі:

Голова комісії:

Гаєвська Лідія Олександрівна - Чернігівська районна організація Партії регіонів
         Члени комісії:
Антоненко Олександр Костянтинович - Чернігівська районна партійна організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
Артюх Михайло Степанович - Чернігівська районна організація політичної партії «Фронт змін»;
Гетта Ольга Іванівна - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Дахно Юрій Володимирович - Чернігівська районна організація політичної партії «Фронт змін»;  
Дорошенко Юлія Григорівна - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Іванов Валерій Михайлович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Попок Олена  Миколаївна - Чернігівська районна організація політичної партії «Фронт змін»;
Семенець Світлана Петрівна - Чернігівська районна організація Партії регіонів.

5. Обрати постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення в такому складі:

Голова комісії:

Руденко Дмитро Миколайович - Чернігівська районна організація Партії регіонів
         Члени комісії:
Божок Наталія Гуріївна - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Василинчук Валерій Володимирович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Гапич Анатолій Васильович - Чернігівська районна організація Партії пенсіонерів України;
Круподеря Валерій Павлович - Чернігівська районна партійна організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
Куниця Віктор Михайлович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Лугова Валентина Миколаївна - Чернігівська районна організація Партії регіонів
Меншикова Наталія Іванівна - Чернігівська районна організація політичної партії «Фронт змін».
Шевченко Віктор Кирилович - Чернігівська районна організація Партії регіонів

6. Обрати постійну комісію районної ради з питань інвестиційної діяльності, агропромислового розвитку, підприємництва та малого бізнесу в такому складі:

Голова комісії:

Ганжа Микола Миколайович - Чернігівська районна організація Партії регіонів
         Члени комісії:
Апанасенко Святослав Федорович - Чернігівська районна організація Політичної партії «Фронт змін»;
Войтов Олександр Петрович - Чернігівська районна організація політичної партії «Сильна Україна»;
Кругол Анатолій Миколайович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Купрієнко Михайло Михайлович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Мандрико Володимир Михайлович - Чернігівська районна організація Народна партія;
Мотрич Сергій Миколайович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Ткаченко Григорій Михайлович - Чернігівська районна організація політичної партії «Сильна Україна»;
Ткаченко Олександр Васильович - Чернігівська районна партійна організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

7. Обрати постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, будівництва, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства в такому складі:

Голова комісії:

Клюка Василь Васильович - Чернігівська районна організація Партії регіонів
        

Члени комісії:


Білик Петро Михайлович
- Чернігівська районна організація Комуністичної партії України;
Геращенко Віктор Михайлович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Грінченко Юрій Петрович - Чернігівська районна партійна організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
Горбань Андрій Тимофійович - Чернігівська районна організація Партії регіонів
Кальницький  Сергій Вадимович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Мисник Іван Кирикович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Мушкетик  Юрій Вікторович - Чернігівська районна партійна організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
Тимошенко Станіслав Петрович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Роговий Олександр Іванович - Чернігівська районна організація політичної партії «Сильна Україна»

8. Обрати постійну комісію районної ради з питань регламенту районної ради, депутатської діяльності та етики в такому складі:

Голова комісії:

Юрченко Лариса Михайлівна - Чернігівська районна організація Партії регіонів
               

Члени комісії:

Бешун Віктор Петрович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Ващенок Борис Миколайович - Чернігівська районна партійна організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
Деркач Олександр Олексійович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Кудрик Микола Васильович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Кириленко  Лідія Іванівна - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Лазаренко  Ольга Іванівна - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Міронов Андрій Миколайович - Чернігівська районна організація Політичної партії «Фронт змін».

9. Обрати постійну комісію районної ради з питань сім’ї, молоді, розвитку фізичної культури, спорту та туризму в такому складі:

Голова комісії:

Кудрик Ірина Василівна - Чернігівська  районна організація Народної партії
         Члени комісії:
Близнюк Тетяна Михайлівна - Чернігівська  районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання  “Батьківщина”;
Дуденко Анатолій Миколайович - Чернігівська  районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання  “Батьківщина”;
Пилипченко Петро Андрійович - Чернігівська  районна організація політичної партії  “Удар”;
Примаченко Ольга Григорівна - Чернігівська районна організація Соціалістичної партії України;
Сімонова Світлана Володимирівна - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Трухан Наталія Дмитрівна - Чернігівська районна організація Політичної партії «Фронт змін».
Чаус Володимир Олександрович - Чернігівська  районна організація партії “За права людини”.

10. Обрати постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та раціонального використання природних ресурсів в такому складі:

Голова комісії:

Кужель  Микола Михайлович - Чернігівська районна організація Партії регіонів
         Члени комісії:
Балабушка Олександр Володимирович - Чернігівська районна організація Партії регіонів.
Гелюх Василь Павлович - Чернігівська районна організація політичної партії «Сильна Україна»;
Городний Юрій Миколайович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Йовенко  Сергій Михайлович - Чернігівська районна партійна організація всеукраїнського об’єднання «Батьківщина»;
Кравченко Анатолій Сергійович - Чернігівська районна організація Партії регіонів;
Масюк  Олексій Сергійович - Чернігівська районна організація Партії регіонів
Федорок Володимир  Костянтинович - Чернігівська районна організація політичної партії «Фронт змін»;
Шпилька Юрій Миколайович - Чернігівська районна організація політичної партії «Сильна Україна»;
Шумик Мирон Петрович - Чернігівська районна організація Партії регіонів

Голова районної ради М.Б. Литвин

Назад

17 Березня 2017 17:27
22 березня 2017 року Засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури. Початок об 11.00 , мала зала.

17 Березня 2017 17:24
21 березня 2017 року Спільне засідання постійних комісій районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту та туризму та з питань розвитку місцевого самоврядування та здійснення децентралізації. Початок о 10.00 .

17 Березня 2017 17:24
22 березня 2017 року Прямий телефонний зв’язок Лугової В.М. – начальника управління соц. захисту населення райдержадміністрації. Час проведення: 09.00 до 10.00.

17 Березня 2017 17:16
21 березня 2017 року Засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, екології та агропромислового розвитку. Початок о 12.00 .

17 Березня 2017 17:15
21 березня 2017 року Вручення ювілейних медалей «70 років Перемоги над нацизмом». За участю голови райдержадміністрації Коржа В.Б. Початок о 14.00, Кархівська ЗОШ.

10 Березня 2017 17:24
18-19 березня 2017 року Чемпіонат району з міні-футболу. Початок о 10.00 , м. Славутич.

10 Березня 2017 16:48
17 березня 2017 року Зустріч випускників загальноосвітніх шкіл району з представниками вищих навчальних закладів області. Початок о 10.00,велика зала.

10 Березня 2017 16:47
16 березня 2017 року Загальні збори громадян в с. Количівка Іванівської сільської ради. Початок о 15.00, приміщення ЗОШ.

10 Березня 2017 16:46
16 березня 2017 року Вручення ювілейних медалей «70 років Перемоги над нацизмом». Початок о 13.30, Трисвятськослобідська ЗОШ.

10 Березня 2017 16:44
16 березня 2017 року Загальні збори громадян в с. Андріївка. Початок об 11.00, приміщення сільської ради.

10 Березня 2017 16:43
16 березня 2017 року Районна краєзнавча конференція. Початок о 10.00,велика зала.

10 Березня 2017 16:43
15 березня 2017 року Загальні збори громадян в с. Іванівка. Початок о 14.00, приміщення будинку культури.